Na měsíc vlkem z Wall Street.

burza
Levně koupit a draze prodat. Opravdu je to tak jednoduché?

Manažerská akademie v rámci svých pravidelných projektových dnů připravuje svým studentům možnost stát se na měsíc burziánem, obchodovat na reálném českém kapitálovém trhu, s reálnými akciemi, v reálném čase, ale za fiktivní peníze.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

divadloV pondělí 27. 03. 2017 vyrazíme po roce opět celá škola na zajímavé divadelní představení do Horáckého divadla. Tentokrát na nás čeká dramatizace románové kroniky bratří Mrštíků a M. Krobota Rok na vsi.
Ve 3 hodinách na nás čeká nesmrtelná mozaika lidských osudů v divadelní adaptaci. Na pozadí zvyků, svátků a tradic prožívají obyvatelé vesničky Habrůvka své dojemné, komické i kruté osudy. Když do harmonie přírodního koloběhu vstoupí lidské vášně, slabosti a touhy, mění se zdánlivě poklidná vesnice v dějiště velkého dramatu lásky a zrady, naděje a odpuštění...

SPORTOVNÍ DEN ŠKOLY

badbin m

22. března proběhne v prostorách sportovní haly TJ Spartak Jihlava (tenis centrum) sportovní den naší školy.

BADMINTONOVÝ TURNAJ DVOJIC

Na závěr proběhne exhibiční utkání výběru školy chlapců a děvčat s výběrem učitelů školy.
Harmonogram turnaje: všechna mužstva budou následně do několika skupin, kde odehrají zápasy každý s každým (to zajistí, že si zahrajete všichni vícekrát). Vítězové skupin postoupí do finálové skupiny a zde se rozhodne o celkovém vítězi v kategorii chlapců i děvčat.
Vítězné družstvo si rozdělí sladkou odměnu.

Ohlédnutí za soutěží manažersko organizačních dovedností

 

Naše škola pořádá SOUTĚŽ MANAŽERSKO- ORGANIZAČNÍCH DOVEDNOSTÍ.

soutez manazerskych dovednosti m 

        esf